Zajęcia
teatralne

dla dzieci, młodzieży
i dorosłych

Zapraszamy na zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które pomogą Ci rozwijać swoje talenty aktorskie oraz odkryć nowe możliwości w dziedzinie sztuki teatralnej. U nas znajdziesz zajęcia dostosowane do swojego poziomu zaawansowania, bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z teatrem, czy też chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności.

O zajęciach

Skupiamy się przede wszystkim na szlifowaniu warsztatu aktorskiego. Pracujemy z tekstem, uczymy się improwizacji, dykcji, tworzymy etiudy z wykorzystaniem ruchu scenicznego. Nasi uczestnicy poznają różnorodne formy teatru oraz uczą się kształtować wyobraźnię sceniczną.

Jednym z najważniejszych elementów naszych zajęć jest stworzenie spektaklu od podstaw. Uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki tworzenia przedstawienia teatralnego od pisania scenariusza, przez przygotowanie rekwizytów, aż do końcowej premiery. To doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności, świetna zabawa i niezapomniane przeżycie.

Nieustannie poszukujemy nowych form ekspresji, staramy się odkryć własną autentyczność oraz budować atmosferę na scenie wokół siebie i postaci scenicznej. Podczas naszych zajęć możesz liczyć na indywidualne podejście oraz wsparcie doświadczonych nauczycieli.

Dołącz do naszej grupy!

Razem odkrywajmy tajniki teatru!

Nasza oferta zajęć teatralnych skierowana jest do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności aktorskie, a także dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z teatrem. Dlaczego warto zdecydować się na nasze zajęcia?

Nasza

oferta

Zajęcia dla dzieci

Dla dzieci przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć, które pomogą w rozwijaniu kreatywności oraz wyobraźni. W naszej pracy z najmłodszymi stawiamy na zabawę i naukę poprzez ruch i gestykulację, a także na kształtowanie pewności siebie i swobody wypowiedzi.

Zajęcia dla młodzieży

Dla młodzieży przygotowaliśmy program, który pozwoli na rozwijanie umiejętności aktorskich i pracy z tekstem, a także na odkrywanie nowych form ekspresji. Na zajęciach uczymy, jak wykorzystać swoje ciało i emocje, aby skutecznie przekazywać treść postaci na scenie.

Zajęcia dla dorosłych

Dla dorosłych przygotowaliśmy kurs, który pozwoli na rozwijanie warsztatu aktorskiego oraz na poznanie technik pracy z tekstem i etiudami. Na zajęciach skupiamy się na pracy nad dykcją, improwizacją oraz na kształtowaniu autentyczności w kreowaniu postaci.

Spektakl na zakończenie

Zwieńczeniem naszych zajęć jest stworzenie spektaklu, który zostanie wystawiony na zakończenie kursu. Wspólnie przygotowujemy scenariusz, kostiumy, scenografię i rekwizyty, a także uczymy się, jak pracować w zespole. Nasze spektakle to prawdziwe arcydzieła, które na długo zostają w pamięci uczestników.

Zapisz się na zajęcia

i rozpocznij niezapomnianą przygodę z teatrem!

Cennik

Dzieci i młodzież

70 zł
wpisowe
opłata jednorazowa przy pierwszym zapisie
150 zł - 45 min.
150 zł - 1h
170 zł - 1.5h
200 zł - 2h
Bluza KASETY gratis!

Dorośli

50 zł
wpisowe
opłata jednorazowa przy pierwszym zapisie
260 zł - 2h
Torba KASETY gratis!

Najczęściej zadawane pytania

– na zajęciach teatralnych pracujemy nad ruchem scenicznym, dykcją i emisją głosu, pracą ze scenariuszem, tworzymy etiudy i mini spektakle, ćwiczymy dialogi i współpracę w zespole, autoprezentację i rozwijamy kreatywność.

– zajęcia teatralne wiążą się również z ruchem, więc warto mieć ze sobą wygodny strój sportowy.

Zapisy


    © 2023 akademiakaseta.pl KASETA - Kreatywna Akademia
    ul. Wajdeloty 28, 80-433 Gdańsk