Zorganizuj z nami najlepsze artystyczne urodziny w Gdańsku i całym Trójmieście!
Sprawimy, że Twoje dziecko przeżyje z nami niezapomnianą przygodę!

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ:

1. MALUJ I TAŃCZ

Podczas imprezy dzieci mają zajęcia z malarstwa przy sztalugach, tworzą wspólne wieloformatowe obrazy, potem następuje przerwa na poczęstunek, wręczenie prezentów i tort. Kolejna część odbywa się na sali tanecznej i są to zabawy ruchowe przy muzyce. Jeśli grupa będzie chętna to instruktor może zrobić z dziećmi krótką choreografię.

2. BAJKOWY ŚWIAT FILMU

Podczas imprezy dzieci zostaną przeniesione do magicznego świata filmowych bajek! Dzięki technice animacji poklatkowej, dzieci wcielą się w role reżyserów, scenografów oraz operatorów kamery. Każde dziecko będzie mogło stworzyć swoją własną krótką historię, nadając życie postaciom stworzonym z kolorowych plastelinowych modeli. Nie zapomnimy również o dodatkowych atrakcjach! Będzie czas na przerwę na pyszne przekąski i tort urodzinowy, który z pewnością zadowoli podniebienia małych artystów.

3. W PRACOWNI RZEŹBIARZA

Podczas imprezy dzieci mają zajęcia w pracowni ceramicznej, gdzie tworzą własne prace rzeźbiarskie. W kolejnej części następuje przerwa na poczęstunek, a na koniec animacje taneczne przy muzyce i dyskoteka.

4. MAJSTERKOWICZ

Podczas imprezy dzieci mają okazję popracować w warsztacie przy użyciu prawdziwych narzędzi. Wspólnie tworzą własnoręcznie zrobione zabawki, które potem zabierają ze sobą do domu. Następnie jest przerwa na poczęstunek oraz zabawa przy muzyce – dyskoteka.

5. KREATYWNY ŚWIAT LEGO®

Podczas imprezy dzieci wspólnie z prowadzącym budują ogromny świat zbudowany z klocków LEGO®. Następnie jest przerwa na poczęstunek, potem dokończenie budowli, a na koniec wspólna zabawa.

WAŻNE INFORMACJE:

– Urodziny wyprawiamy dla dzieci od 6 roku życia.

– Każdy z tematów trwa 2h i zawiera przerwę na poczęstunek oraz wręczenie prezentów.

 

ILOŚĆ DZIECI:

– Grupa do 15 osób

– Grupa do 20 osób

 

CO MY ZAPEWNIAMY:

– 2h warsztatu z instruktorem

– opieka nad dziećmi

– stół z naczyniami na poczęstunek

– talerzyki, kubeczki, sztućce

Nie zapewniamy poczęstunku! Poczęstunek leży w gestii zamawiającego.

CHCESZ ZAMÓWIĆ URODZINY?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ:

509709819

biuro@akademiakaseta.pl

 
    Przycisk "Wyślij" wystarczy kliknąć raz.
    Daj mu kilka sekund, bo ciężko pracuje każdego dnia przyjmując nowe zapisy 😉