PRZYWITANIE LATA Z KREATYWNĄ AKADEMIĄ KASETA – 03/06/23

Wreszcie nadszedł ten wyczekiwany moment! Wraz z nadejściem letnich dni, pragniemy zaprosić Was wszystkich na wyjątkowy dzień pełen atrakcji!
PRZYWITANIE LATA Z KREATYWNĄ AKADEMIĄ KASETA!
 
 
-> Podczas tego wydarzenia odbędzie się wystawa prac kursantów z grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych. Będzie to podsumowanie całego roku ich pracy.
-> Dodatkowo tego dnia mamy specjalną atrakcję dla wszystkich dzieci – spektakl pt.: “Przygody Piotrusia i Psa Ratownika” przygotowany przez TEATR KASETA!
-> A po wernisażu czas na coś, co poruszy nasze serca i pobudzi zmysły – koncert! Na scenie pojawią się utalentowani muzycy, którzy zabiorą nas w muzyczną podróż do świata piosenki aktorskiej!
-> Oczywiście nie zapomnieliśmy również o czasie na integrację. Pragniemy, abyście mieli okazję poznać nowych ludzi, nawiązać cenne kontakty i spędzić czas w przyjaznej atmosferze. Dlatego też po koncercie zapraszamy na wspaniałą zabawę i wspólne tworzenie niezapomnianych wspomnień.
 
Wszystkie te atrakcje odbędą się już 03/06/23 r. w Kreatywnej Akademii KASETA!
To niepowtarzalna okazja, aby czerpać radość z letnich dni, wypełnionych sztuką, muzyką, śpiewem i wzajemnym poznawaniem się. Przybywajcie, bawcie się i cieszcie z nami na tym wspaniałym przywitaniu lata!
Nie możemy się doczekać, aby spędzić te wyjątkowe chwile z Wami!
 
 
Poniżej wstawiamy cały program tego wydarzenia:
 
PROGRAM:
15:00 – WYSTAWA PRAC UCZNIÓW GRUP DZIECIĘCYCH (CERAMIKA I PLASTYKA)
15:20 – WYSTĘP DZIECI Z ZAJĘĆ ŚPIEWU/RYTMIKI ORAZ PIANINA
15:45 – SPEKTAKL EDUKACYJNY DLA DZIECI PT.: “PRZYGODY PIOTRUSIA I PSA RATOWNIKA” – TEATR KASETA
17:00 – WERNISAŻ GRUP MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH (CERAMIKA/RZEŹBA, RYSUNEK I MALARSTWO) – z akcentem muzycznym w wykonaniu Agnieszki Ziegert Liedtke
18:30 – “OSIECKA…I INNI Z KASETY” KONCERT PIOSENKI AKTORSKIEJ W WYKONANIU RYSZARDA STOPY (przy fortepianie Sebastian Nowakowski)
19:00 – PRYWATKA PRZY MUZYCE I LAMPCE WINA
 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
WSTĘP WOLNY!