Oferta dla Szkół i Przedszkoli
 
POCIĄG DO SZTUKI

Jest to nasz autorski projekt mający na celu wsparcie placówek w realizacji podstawy programowej z zakresu KULTURY i SZTUKI.
W ramach projektu “ Pociąg do sztuki” oferujemy warsztaty dla szkół w naszej placówce na ul. Wajdeloty 28, w Gdańsku Wrzeszczu.

Działamy także mobilnie!

 

ZINTEGRUJ SWOJĄ KLASĘ!

Beauty mother paint with her little daughter. Stylish woman drawing the picture with little girl. Cute kid in a white t-shirt and blue jeans

RYSUNEK/MALARSTWO

Warsztaty mają na celu rozwój umiejętności w dziedzinie rysunku. Poprzez teorię oraz praktykę poruszane będą zagadnienia podstawowe takie jak kompozycja, perspektywa, walor oraz proporcje i anatomia ludzkiego ciała.

Cute boy forming toys from clay

CERAMIKA/RZEŹBA

Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem gliny oraz innych materiałów pomocniczych. Kształtujemy wyobraźnię przestrzenną, uczymy się proporcji, poznajemy techniki pracy z materiałem jakim jest glina.

teatr

TEATR

Teatr rozbudza dziecięcą wyobraźnię, pozwala wcielić się w różnorodne role, uwolnić emocje i stworzyć na scenie własną historię. Są to zajęcia, które uczą współpracy w zespole, wystąpień publicznych, dodają dzieciom odwagi i pewności siebie.

Group of man, woman and teens dancing hip hop choreography and posing at studio on gray

MUSICAL

Jest to połączenie śpiewu, tańca i teatru. Praca na scenie dodaje dużej pewności siebie, rozbudza wyobraźnię i rozwija kompetencje społeczne. Warsztaty uzupełnione są muzyczną oprawą, ruchem scenicznym i pracą nad repertuarem muzycznym.

The kids dance school, ballet, hiphop, street, funky and modern dancers on white studio background. Girl is showing aerobic and dance element. Teen in hip hop style

TANIEC

W ramach tych zajęć dzieci zwiększają świadomość na temat własnego ciała, ćwiczą zręczność i zwinność, rozwijają sprawność motoryczną, nabierają pewności siebie, rozwijają sprawność fizyczną, uczą się koordynacji ruchowej z muzyką.

Future stars singing together a favorite song

WARSZTATY WOKALNE

Są to interaktywne i edukacyjne warsztaty, które mają na celu rozwijanie umiejętności muzycznych i wokalnych. Te zajęcia są zaprojektowane tak, aby zachęcić dzieci do odkrywania swojego wokalnego potencjału.

Portrait of happy little friends having fun at yard. Three cute little friends cuddling and play.

WARSZTATY INTEGRACYJNE

Mają na celu zacieśnienie więzi między uczniami, rozwijanie umiejętności społecznych, współpracy i budowanie pozytywnych relacji w klasie.

Pile of hands of friends

TUS

Trening Umiejętności Społecznych, to forma pracy z grupą ukierunkowana na uczenie się efektywnych sposobów funkcjonowania społecznego. Podczas tych warsztatów pracujemy m.in. nad komunikacją interpersonalną, metodami rozwiązania konfliktów, kreatywnego myślenia czy autoprezentacji.

warsztaty filmowe

WARSZTATY FILMOWE

Te warsztaty pozwalają uczestnikom ożywić przedmioty, postaci lub różne obiekty, tworząc film w technice stop-motion. Polega ona na tworzeniu serii pojedynczych klatek zdjęć, które są następnie odtwarzane w szybkiej sekwencji, tworząc efekt ruchu.

Different types of montessori educational material for use in schools for children in primary and primary school.

MAJSTERKOWANIE

Autorski program rozwoju sprawności manualnej i małej motoryki. Podczas wiercenia, wbijania, wkręcania i projektowania dzieci rozwijają swoją koncentrację uwagi i kreatywność.